Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma nem megyek suliba. Mit...

Ma nem megyek suliba. Mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés

A buszom pont 7:00-ra jön amit le akarok késni szándékosan mivel nagyon nincs kedvem suliba menni.. Idén 9.osztályos vagyok.. Az új osztályomból sokan hiányoztak a múlt héten (tudom nem mentség) Igen tudom, hogy új suli meg szokni kell a környezetet.. De egyszerűen fáradt vagyok én nem tudtam se tanulni, se készülni mára mivel 2 dolgozat, meg beszedik a füzetet is amibe meg fogalmazást kellett írni (nincs kész) nem akarok od állítani úgy, hogy nem készültem.. Viszont anyám dolgozik egész nap és mit mondjak neki, miért nem mentem? Én arra gondoltam, hogy lekéstem a buszt.. De ez még mindig nem elég! Ettől csak mérges szokott lenni.. Szóval le késtem a buszom mert.... Segítsetek!

15/L


2017. szept. 18. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Az igazat mondd meg: lusta voltál tanulni, nincs kész a fogalmazásod, nem készültél.

Vállald a következményeket!

Ne hazudozz az édesanyádnak, mert legközelebb ő is "lekési a buszt", neked meg nem lesz mit enni.

2017. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindíg megmondtam anyumnak, hogy nem tudtam rendesen felkészülni és nem akarok rossz jegyet kapni szóval nem megyek be. Erre a válasz mindíg csak egy "te tudod" volt. Mondjuk nekem normális anyukám van, soha nem akadt fenn az ilyen dolgokon.
2017. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy írja be az ellenőrzőbe
2017. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia anya, kukás leszek ha minden jól megy. :)
2017. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!