Mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg h holnap vérvétel re megyek és utána semmi kedvem nincs suliba menni , ezt mondtam neki is de azt mondta ilyen miatt nem hiányozhatok.. Mit mondjak h megengedje h itthon maradjak?

2017. ápr. 19. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
de miért akarsz lógni vérvétel után? Ez tényleg nem indok
2017. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
80%
Menjél inkább suliba mert egy napot is nehéz bepótolni nem hogy szünet után
2017. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy vérvétel nem indok egy egész nap kihagyására
2017. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Amelyiknap vért vesznek aznap is simán be lehet menni suliba... Nem csapolnak le egy litert...
2017. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem vagy rosszul tőle akkor nem indok a hiányzásra, bár azt már észrevették volna a szüleid. Ha egyedül mész az orvosnak felvetheted az ötletet, más megoldás nem igazán van.
2017. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Semmit nem kell mondanod, ha úgy érzed. - anyudnak.


Elmész vérvételre és az eredményt a háziorvosodnál is megtudhatod, és kérdezd meg, hogy rendben van e?

Kinyomtatják neked egy a4-es papírra.


Az anyuddal akkor oszd meg, ha bizalmi probléma nem áll fen.

2017. ápr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
mondd hogy hulye akarsz maradni
2017. ápr. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ne röhögtesd ki magad.
2017. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 42 %-os, az eredményt ugyan ki nem nyomtatják neki helyben, mégis hogy gondoltad? Leveszik és ott elemzik is azonnal a szomszéd szobában? Majd pár nap múlva visszamegy a leletért. Orvossal sem nagyon találkozik, nővérek veszik le a vért a laborban. Kedves kérdező! Egy mezei vérvétel nem indok az egész napos lógásra, általában kora reggel van, pláne ha éhgyomri, leülsz kicsit miután végeztél, aztán mehetsz suliba. Otthon maradni ráérsz akkor, ha ténylegesen beteg leszel, nem jó lemaradni, utána nagyobb meló pótolni a tananyagot, mint most beballagni az órákra. Gondolom már lezajlott a dolog amúgy is.
2017. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ki tud csinálni valakit egy vérvétel. Nekem amikor voltam, csak vánszorogni tudtam, nagyon gyenge voltam, ki lettem merülve. Nekünk amikor középiskolás voltam, oda az iskolába is szerveztek véradást, és aki adott vért, az utána hazamehetett. Ja és mégegy, egy-másfél óráig én vérvétel után föl sem bírtam kelni a rendelőben lerakott ágyról. Már nem ijesztgetésképpen, ez tény. Mert hogyha fölültem, vagy fölálltam, akkor teljesen elsötétült a kép. Ja és nekem ismerősöm, aki még ő is volt már többször vérvételen, azt mondta, hogy ő rögtön, ahogy leveszik a vért, már nyomja is be a csokit. Nekem pl c-vitamin hiányom volt meg vas egyébként, szóval , ha neked is olyanod van, és még leszívják a véreddel együtt, az még nagyobb szívás. Amúgy ahol én voltam, ott pár méterre a rendelőtől van egy büfé, direkt, hogy tudjanak rögtön utána enni az emberek, szóval szerintem amúgy vigyél pénzt is, és az ottani kaja drága, arra készülj fel. Ja és eleve éhgyomorra kell menni, szóval valami 10-12 órával a vérvétel előtt nem lehet enni, szóval tényleg kelleni fog majd kaja. Meg pótolni is valamilyen szinten ami leszívódik.
2017. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!