Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnázium! Rajz...

Szent László Gimnázium! Rajz szakra milyen rajzokat érdemes beadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tájképet, portrét és csendéletet érdemes vinni? Vagy mit szólnak pl a tanárok a kicsit furább rajzokhoz? (Pl bármilyen akt, és shock art féle)

Illetve érdemes festményeket és rajzokat is egyaránt vinni?



2017. okt. 2. 17:49
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha jól tudom, 5 saját munkát kell vinni (legalábbis az én időmben még annyit kellett). Szerintem válaszd ki a legjobban sikerült 5 munkád, lényegtelen, hogy mit ábrázol szerintem, mindent szívesen fogadnak. Lehet festmény és rajz is egyaránt.

2017. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. okt. 18. 19:45
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok!És azt tudja valaki esetleg, hogy milyen átlaggal, pontszámmal lehet ide bejutni?
2017. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó hozzászólónak: Szerintem minimum 75 pontot el kell érned a központin, a mateknak és a magyarnak is kb 35 pont felett kell lennie. Szóval ha mondjuk a 75 pontból 55 magyar és 20 pont matek akkor bukta.
2017. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!