Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utálom, teljesen nem érdekel...

Utálom, teljesen nem érdekel az amit tanulok és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok

Úgy volt 8.-ban, hogy katona leszek ezért elmentem egy suliba ahol van ilyen szak. De abban az évben pont nem indult csak úgy, hogy Környezet Védelem és Katonai alapismeretek. Gondoltam nem baj igy is jó lesz fele fele arányba ezt tanulni. Aztán most csak 2db óra az ami a katonai dolgokkal foglalkozik a többi mind ez a környezet gyász. És egyszerűen utálom gyülölöm unalmas (De amugy meg jó egyeim vannak belőle), semmi kedvem bejárni az iskolába, semmi motivációm sincsen.

Katonáskodás tervem és kárba veszett amikor meghallottam mennyit keres egy magyar katona... Szóval már az a két db óra is tök feleslegessé vált az életembe.


De viszont ami érdekel az az Autószerelői szakma. Nagyon sokat értek így is a kocsikhoz, yt tanultam meg rájöttem magamról a dolgokra. És én ebben láttom a jövőt, ezt akarom majd csinálni. (Van egy kocsim ami a kertben áll és javitgattom pl. Váltó szimeringet kicseréltem meg kimostam a kocsi motorjából a vizet és a rozsdát, nem sokára kézit is javitok rajta) Szóval ez nagyon érdekel.

Sajnos sehogy sem tudok átmenni már autószerelői suliba mert mindegyik csak 9. osztályba vennének fel.


Ha átmennék 9.-be 4 évet kell tanulnom és +1 év az autószerelői.

Ha nem megyek át akkor 3 évet le kell valahogy zavarnom ebbe a fostartályba és okj 2 év az autószerelői.


Ezeket a megoldásokat találtam rá az utóbbit választottam, és most tépem a hajam hogy elbasztam a gyerekorom tovább tanulását.


Nem lehet valamit kitalálni, hogy ne öljön meg az unalom a mostani suliban?



2017. nov. 10. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem mégis menj át az autószerelőibe. Hiába több év de legalább van értelme míg a mostaniba még +3 évnek egyáltalán semmi! Az autószerelői pedig legalább hasznodra válik!
2017. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lemaradnék 3 hónap anyagról ha most mennék át.
2017. nov. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!