Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lett meg egy tárgyam úgy,...

Nem lett meg egy tárgyam úgy, hogy kétszer voltam belőle vizsgázni, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Harmadikra is hiába tanulok.
2018. jan. 18. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Harmadik már úgyis fizetős.

Ha nem lett meg, akkor felveszed következő félévben újra vagy 1 év múlva de ha van aláírásod akkor szimpla vizsgakurzusként veszed fel.


Ha épül rá valami, akkor meg bajos..

2018. jan. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Épül rá következő félévben egy tárgy.

Nagyon nem akarom, jövőre felvenni, akkor befejeztem a sulit.

Igazából már ki is fizettem a vizsgadíjat, de nem tudok rá annyit, nem fog sikerülni.

Most ott tartok, hol hogy felveszem, hol leadom a tárgyat. Nem tudom elmenjek-e rá, most azért, hogy megbukjak megint.

Anyukámnak megmondjam ezt, mert hogy ne idegesítsen azt mondtam neki, hogy már megvan a tárgyam... Ebben bíztam, de egyre jobban azt hiszem, hogy nem fog menni.

Szerinted mit csináljak??? Elmenjek rá?

2018. jan. 18. 03:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el rá :) én is mentem már el úgy vizsgára, hogy azt hittem biztos nem lesz meg és mégis sikerült. Veszteni már úgysem vesztesz semmit.
2018. jan. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazad van. De kb. esélytelen, tényleg.

Szerinted anyának megmondjam, vagy az lesz a nagyobb tragédia, ha most se lesz meg, akkor meg nem éri meg neki elmondani, mert még jobban kiakadna.

2018. jan. 18. 04:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtam aludni, elegem van
2018. jan. 18. 05:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez sem sikerült akkor mondd meg neki, sztem, mert elő fog jönni gondolom. Ne stresszelj rá. Sokszor az esélytelenek nyugalma többet segít mint amikor jobban rudod az anyagot.
2018. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a te bajod, hogy túlmisztifikálod a tárgyat..rágörcsöltél és nem tartod magad képesnek arra, hogy teljesítsd..ezért hazudoztál össze-vissza, most meg lelkileg padlón vagy!


Megoldás: Neki ülni - közben lehet idegösszeomlással káromkodni, kikészülni mindenki bek@pahtja a f@@@mat életérzés - de meg kell tanulni! Aztán le kell vizsgázni! Különben ha halogatod sose lesz meg! Addig kell menni amig nincs egy elégséges. Minden alkalommal nagyobb az esély..elsőnek végigtanulni ha bukta semmi baj legközelebb csak ismételni + ülepedik..ha másodjára is bukta akkor harmadjára már annyira megy, hogy álmodból is felkeltve a tk-t nyomod.....ja hát igen az energiabefektetés..azt nem lehet megúszni! és ismételni kell! Ha kell első tételtől az utolsó tételig e felmondod magadnak..addig amíg nem megy mint a vízfolyás az összefüggések feltárásával együtt mit miért hogyan stb!


Általában elsőnek nem tanulunk pár tétel úgy ahogy bukta másodjára még pár tétel bukta harmadjára meg "nekem nem megy ez a sz@r én otthagyom" Na ez a probléma.


Tudom miről beszélek volt olyan tantárgy amin hatodjára mentem át mert az első 5 alkalommal csesztem normálisan tanulni, mert én utálom.....hatodjára négyest kaptam, mert rájöttem ha ezt csinálom sose leszek az ami szeretnék lenni a nevezett tárgy pedig szükséges rossz.


hajrá!

2018. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Halaszd
2019. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Melyik az a

tárgy ?

2019. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!