Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Értelme lenne sulit váltanom...

Értelme lenne sulit váltanom 10-ben?

Figyelt kérdés

Ahova járok, ott nagyon rossz az oktatás. Szinte tanítás sincs. Olyan, mintha csak azért jönnék be, hogy elüssem valahol az időt. A dolgozatokra nem készítenek fel, nem mondják el az anyagot. A tanárok többsége ilyen.

Humán szakon vagyok, de én majd emelt szinten biológiát és kémiát akarok tanulni. Persze nem hiszem, hogy ilyen gimibe mennék át.

Egyáltalán lenne értelme váltani, vagy bírjam még ki ezt a két és fél évet?

Ha váltanom kellene, akkor milyen pesti Gimnáziumok jöhetnének szóba?



2018. jan. 31. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak értelme lenne, hanem érdemes is lenne. Már ha nem akarsz elpocsékolni két évet az életedből. Persze ha elég szorgalmas vagy és magadtól is fel tudsz majd készülni az érettségire, akkor maradhatsz, de talán jobban járnál, ha egy erősebb suliba mennél, ahol komolyan veszik az oktatást és rendesen felkészítenek a vizsgákra.


Nem vagyok pesti, így iskolaválasztásban nem tudok tanácsot adni. Még annyi, hogy a gimnázium szót nem kell nagy kezdőbetűvel írni. :)

2018. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik gimi ez? Kiírhatnád hogy másokat megments tőle!
2018. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Így nem merem nyíltan leírni a nevét 😅

Igen, tudom, hogy nem kell nagybetűvel írni csak a billentyűzetem alapból javít és mivel sietősen írtam ki a kérdést, ezért nem foglalkoztam vele. Elnézést ><

Nekem azt mondta az osztályfőnököm, hogy ennél csak gyengébb iskolába kerülhet az, aki elmegy. Szóval nem tudom...

Csak az osztályfőnököm már szemét velem azóta, mióta tudja hogy én nem az ő tantárgyábol akarok emeltet tenni. Mert 30 emberből én vagyok az egyetlen

2018. jan. 31. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mered leírni? Sokakon segítenél vele. Elég ha behatárolod hol van abból mindenki tudja már. Nem kell nevén nevezni a gyereket! :)
2018. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!