Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami ösztöndíjas egyetemista...

Nagymarosi Lajos kérdése:

Állami ösztöndíjas egyetemista vagyok. Ha a féléveben nem fogom tudni teljesíteni az előírt minimális kredit számot, és nem lesz érvényes a félévem akkor akkor az milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányadik féléved csinálod? Mert ha az utolsó kettőben vagy, és nem sikerül elérned a meghatározott tanulmányi pontot (36, ha jól tudom), akkor átsorolnak fizetősre.
2018. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze. A 3. félévet teljesítettem! Most kezdem a 4. félévet. De ugye utólag, nem fogják a 4. félévet kifizettetni? Csak az 5. félévre minősítenek majd át?
2018. febr. 9. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak az ötödikre, feltéve, ha az őszi és a tavaszi szemeszterben összesen nem lesz 36 kredited.

(De ha már most tudod, hogy nem fog menni, nem lenne jobb passziváltatni?)

2018. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ezen agyalok, hogy érdemes-e így belevágnom a félévbe! Köszi a tippet!
2018. febr. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!