Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

21 éves F vagyok, jelenleg egy felnőtt esti gimnáziumba járok. Itt a 21-50 év korosztály megtalálható, tehát nem olyan mint egy nappali iskola. Én ezért az iskoláért pénzt fizzettem. Az utóbbi időben viszont úgy vettem észre, hogy az egyik tanárnő kiszemelt (pikkel rám) az okát nem tudom. Folyamatosan megjegyzéseket tesz ,,Ne igyak energia italt mert még túl fiatal vagy, káros" stb. ,,Ne cigarettázon mert nem jó" stb.. "Ne Igyak kávét mert káros,, stb. És állandóan velem teszi mindezt, más is issza, ő velük nem teszi. Szerintetek jogosan vagyok felháborodva? Hogy jön egy felnőtt iskolába egy tanár ahhoz, hogy megjegyzéseket tegyen egy felnőtt embernek? Van neki joga ehhez? Ez esti, munka mellett végzem, hogy jön ő ahhoz, hogy egy 21 éves felnőtt embert megalázza (mert ez megalázás és ugy is fogom fel)????? "Mert ő szülőként mondja,, és kikérdezte? Mert engem nem érdekel. Szerintetek kinek van igaza, nekem vagy ennek a tanárnak? Jogos a felháborodásom?


21F roma fiú



2018. márc. 25. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nem, nem jogos. Örülnél, hogy valakink számítasz...
2018. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem jogos? Hogy jön egy tanár ahhoz, hogy egy 21 éves felnőtt embernek meg mondja ki, mit, csináljon.
2018. márc. 25. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Legalább 10x írtad, hogy felnőtt vagy. Őszinte leszek hozzád. Én is az vagyok. Épp ezért mások véleménye nem érdekel. Az pedig, hogy valaki kritizálja az életmódom, nem megaláz, hanem tök hidegen hagy. A sokadik ilyen beszólásra legfeljebb annyit reagálnék, hogy nem tartozik magára, ne térjünk el a tárgytól amiért ide jöttünk, és ennyi. Nem érzek indulatot, mert nem érdekel.


Téged miért borít ez ki ennyire?

2018. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!