Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek se fogták fel a szüleit...

Nektek se fogták fel a szüleitek, hogy egyetemre nem kell mindenre bejárni?

Figyelt kérdés

Főleg apám ilyen, akinek szakmunkásképzője van. Nem gúnyolódásból...


"Mut szól a tanító, hol vagy, jobb, ha ott vagy, beírnak hiányzónak"


2018. máj. 28. 04:59
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
be kell járni
2018. máj. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen????? Van amire jobban tetted, ha nem mész be, mert semmi értelme nem. volt és inkább otthon tanulsz.


Meg ilyent se értett meh, hogy nincs pénteken órám, vizsgaidőszakban nem járunk be. Ezt máig hülyeségnek tartja, mert mi ez, általánosban is júniusig járnak.

2018. máj. 28. 05:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az, aki rendszeresen ír ki az apjáról kérdéseket? Ver, ő visz egyetemre, betegen is beküld, nem hiszi el, ha elmarad egy órád, stb.


Az én apámnak is szakmunkásképzője van, de simán felfogta, hogy vizsgaidőszakban csak vizsgákra kell bejárni, az órák közül vannak, amelyekre nem muszáj bejárni (volt olyan is, aminél a tanáraink emelték ki, hogy nyugodtan aludjunk/ebédeljünk, de ezeknél kiadták előre az anyagot, órán pedig érdekességek voltak). Volt, hogy megkérdezte: nem lesz belőle baj, hogy nem jársz be?, de mondtam, hogy nem, mondta, hogy "te tudod", és ennyivel letudtuk a dolgot.


Felnőtt emberek vagyunk már azért, te is, én is, rendben van, hogy a szüleinknek mindig is gyerekek maradunk, de jobb esetben fel tudják fogni, hogy a gyerekük saját életet él.

Ha az apám így viselkedne, mint a tied, nem jönnék haza a koliból, sőt, inkább mennék messzebbre egyetemre, hogy minél kevesebbet járhassak haza. Csak azzal lehet így viselkedni, aki hagyja is magát, és nem tesz ellene. Ajánlom figyelmedbe Susan Forward Mérgező szülők című könyvét, neked is szól, tanulhatsz belőle.

2018. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha előadást kihagytam anya szokta kérdezni, hogy nincsen neked most órád, nem fogsz így lemadarni az anyaggal? Sose zavart be órára, csak furcsálta ha ellógtam.


Elég sokára jegyezte meg, hogy szorgalmi alatt vannak órák és ZH-k míg vizsgaidőszakban csak vizsgák meg ezt az egész aláírás dolog/mikortól van meg a tárgy hogy működik, de kimondottan nem problémázott ezen.

2018. máj. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt miért kérdezed meg rendszeresen?


Egyébként hogy válaszoljak is, de felfogja anyám hogy nem kell bejárni, maximum kicsit nyaggat hogy de be kellene járni, és ennyi.

Te meg ne hagyd hogy verjen apád, ennyi

2018. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi???? Nem ver, csak mivel nem jártak a szüleim ilyen helyre, nem értik meg :(
2018. máj. 28. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bejárás nélkül is mennek a zhk meg a vizsgák nem kell,de ha nem megy akkor szerintem érdemes.
2018. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!