Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért pikkel rám ennyire a...

Holsdakdhaso Jidfa kérdése:

Miért pikkel rám ennyire a tanárom? (több lent)

Figyelt kérdés
1,66-ra állok matekból, és azt mondta hogy majd a tantestület eldönti hogy átmegyek, vagy nem, mert egyes lett a témazáróm amit ma írtam. Mondtam, hogy nem tudtam tanulni, ugyanis tegnap halt meg a nagyapám, erre annyit mondott flegma hangon hogy "hát sajnálom". Következő szünetben szóltam neki, hogy szeretnék szorgalmit csinálni, erre meg azt mondta hogy utolsó héten biztos nem javítja ki (egyik osztálytársam is csinál szorgalmit, neki persze kijavítja :) ).

2018. jún. 8. 14:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt még nem is mondtam, hogy van akit 1,69-re átenged.
2018. jún. 8. 14:19
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Mit nem értesz ezen?

B/szol tanulni egész évben még az utolsó témazáróra se veszed a fáradtságot, hogy tanulj, aztán azt várod, hogy szánalom szorgalmi feladattal átengedjen?

2018. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

"Miért pikkel rám ennyire a tanárom?"


Azért, mert lusta vagy/voltál egész évben és az utsó percben akartál kegyelemkettessel átmenni ráadásul kifogást, mentegetőzést keresve mindent áthárítva arra, hogy de hát meghalt a nagyapád - részvétem, de ez nem ment fel az egész éves nemtanulás alól.


Szerintem vállald fel, hogy elhanyagoltad a tanulást és jövő évben járj külön órákra, korrepetáltasd magad osztálytárssal vagy valakivel, ha nem megy a matek, mert egy kettest azért nem olyan nehéz összehozni, ha te is akarod és időt szánsz rá mondjuk fészbukolás vagy gyakorizás helyett....


És ez nem flegmaság vagy beszólás, hanem jó tanács!

2018. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem pikkelés, hanem a te lustaságod eredménye. Nem tanultál és még fel vagy háborodva, hogy meg akarnak buktatni. Sajnálom a nagypapád, de gondolom nem tegnap mondta a tanár, hogy ma témazárót írtok, eddig miért nem tanultál rá?
2018. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De ha másnak engedi hogy szorgalmit írjon, akkor nekem miért nem? Csak erre szeretnék választ kapni.
2018. jún. 8. 15:02
 6/17 anonim ***** válasza:
A másik milyen jegyért javít?
2018. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom.
2018. jún. 8. 15:06
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Azért van különbség, ha mondjuk valaki 3,5-re áll és akkor csinál szorgalmit a jobb jegyért, mintha valaki bukásra.
2018. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És hogy ha tényleg a tantestület dönt akkor mennyi az esélyem hogy átmegyek?
2018. jún. 8. 15:18
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha így állsz hozzá mint most, akkor nem sok.
2018. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!