Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme folytatni az...

Van értelme folytatni az egyetemet?

Figyelt kérdés

első félévben is elég sokat bukdácsoltam, második félévben meg méginkább. összesen lesz kb 25 kreditem egész évben. alapból önköltséges vagyok szóval nem fognak átrakni államiról, de azon kívül hogy sok tárgy nem lett meg és újra fel kéne vennem ezeket jövőre, azonkívül van valami más negatívuma? pl kirúgnak vagy valami?

na most azt néztem ha folytatnám, akkor ezek nem ráépülős tárgyak szóval meg lehetne csinálni őket újra a 3. félévben.

Megérné folytatni ha összekapnám magam tanulásügyileg?



2018. jún. 10. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát úgy tűnik nekem, hogy ez nem a te asztalod; nem megy neked; talán nem is érdekel annyira; hogy ezzel foglalkozzál több évtizedig akár. Szóval ezek alapján célszerűnek tűnne irányt váltani, és átiratkozni valami olyan szakra is, amit élvezettel csinálsz; amelyik téma felkelti az érdeklődésedet, motivált is vagy benne, jó is lehetsz benne; tudsz benne sikereket, sikerélményeket elérni.
2018. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
*most az, hogy végignyűglődöd az egyetemet egy olyan szakkal, ami nem is érdekel..
2018. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy mi miatt buktad el a tárgyakat. Lusta voltál vagy szimplán nem érdekel az egész szak. Ha az utóbbi, akkor nem érdemes tovább húzni. Ha eddig is önköltségesen voltál, akkor meg lehet próbálni a pótfelvételivel, hátha maradt hely olyan szakon, ami érdekel is.
2018. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
TVSZ-t meg kell nézni. Egyébként meg ha lusta vagy tanulni, akkor kár a szüleid pénzét pocsékolni. Bár lehet ők sem normálisak, hogy a semmibe raknak pénzt.
2018. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes. Ha mostmar belehúzol.
2018. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!