Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin már van, akinek feldolg...

Felvin már van, akinek feldolgozták az évvégi jegyeit, illet az érettségijét. ( Központi forrásból )?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 09:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs ott az érettségim, 20.-án kaptam meg.
2018. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem meg most sem es mar halal ideg vagyok, hogy valamiert nem fogjak elfogadni, mert en a bizinek a ket oldalat nem egyben, hanem kulon fotoztam le es toltottem fel, mind a 12.-t es a 11.-t(ezt meg januarban) is. Ha pedig meg lejarat elott nem lesz feldolgozva kesobb mar nem fogok tudni vele mit kezdeni. Remeltem hogy most mar csinalnak vele valamit, de semmi valtozas.
2018. júl. 2. 18:34
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Én 27-én kaptam meg a tanusítványaimat (kb. az utolsó vizsgázó voltam), és még mindig semmi. Nem tudom meddig húzzák az időt ezzel, de mostmár tényleg én is ideges vagyok. Most kaptam az infot másik kérdésnél, hogy ezek csak napi 6 órát dolgoznak (vagy legalábbis pénteken).
2018. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Most komolyan. 6 órát. Hát nem erőltetik meg magukat ahhoz képest, hogy több, mint 100.000 jelentkeztek a felsőoktatásba.
2018. júl. 6. 16:59
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Én 20-án kaptam meg a bizonyítványt és 2 nap alatt megjelent felvin a pont meg, hogy feldolgozva.
2018. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggelre feldogoztak mindent.
2018. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Július 11 a határidő, nem? Akkor mi jogon sűrgeted őket? Majd addigra valamikor elintézik.
2018. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

17

Istenadta jogom idegeskedni az adminisztráció miatt, érdeklődni a folyamat felől és szidni a pénteki 6 órás műszakot, mikor én évekig rendszeresen 12 órát dolgoztam a megadott 8 helyett, mert annyi volt a munka, hogy szükséges volt bentmaradni, és most végre szeretnék visszakerülni a felsőoktatásba.

2018. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
27%
Jó tudni, hogy te vagy a kérdező! :D ilyen szövegértéssel megéri neked jelentkezni felsőoktatásba?
2018. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyrészt én szóltam meg először a munkaidejüket, amire a kérdező nekem válaszolt. Te vagy a harmadik fél, aki beleszólt egy kérdéssel a beszélgetésbe. Másrészt ha közönséges ad hominem-hez folyamodsz, akkor a beszélgetést ezzel lezártnak tekintem.
2018. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!