Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha lecsúsztam az állami...

Ha lecsúsztam az állami ponthatárról, viszont költségtérítésest nem jelöltem meg, de pótfelvételizni fogok és nagy valószínűséggel bekerülök igényelhetek-e kollégiumi férőhelyet?

Figyelt kérdés

Illetve mikor tudom beadni a kollégiumi jelentkezést?(úgy hallottam felvétel után 1 héttel küldik?)

Diákmunkából ki tudnám fizetni a képzésemet viszont egy 200ezres albérletet már nem biztos



2018. júl. 26. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetemtől függ, mindenhol mások a kollégiumi jelentkezési határidők, és általában a bekerülési feltételek is. Nézelődj annak a kolinak a honlapján/csoportjában, ahova majd jelentkezni akarsz.
2018. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha beleférsz a jelentkezési határidőbe. Szerintem be tudod adni biztosan. Elegendő ha megnézed a határidőt, és érdemes már most összezsedned a megfelelő igazolásokat azért h ne akkor kelljen kapkodni
2018. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Ment a zöld kéz
2018. júl. 27. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy olyat is lehet, hogyha nem jutsz be, de máshogy nem tudod megoldani, akkor 2 félévet mondjuk passziváltatsz, megvan egyébként , hogy mennyit lehet, tehát túl sokat nem , és akkor mondjuk ha pl lecsúsztál már a kolis jelentkezésről, akkor passzív leszel, ha amúgy túl messze van az iskola, és akkor addig meg még pl tudsz mellette dolgozni, pénzt gyűjteni, akár más dolgokra is, nem csak a lakhatásra.
2018. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet első évben passziváltatni.
2018. aug. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!