Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy gimnáziumi osztályba...

Ha egy gimnáziumi osztályba az utolsók közt kerültem be, akkor az osztály hülyéje leszek?

Figyelt kérdés
Neves (TOP 50 kategóriás) gimnáziumról van szó, tehát nem ilyen lepukkant akármiről, de ugye általánosban is mindig voltak ilyen hülyék, akik nagyon gyenge tanulók voltak, de akkor most én is ilyen kategóriába fogok tartozni? Mindenki okosabb lesz nálam?

2018. aug. 22. 16:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Dehogy 😊 Nálunk is ez volt és most az utolsónak bekerüt gyerekem a legjobb kb 10-ben van. Mondjuk nálunk a központit rontotta el, de az csak egy pillanatnyi dolog volt.
2018. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a gimis felvételin 69, az egyetemin 445 pontom volt. Tehát egy gyengébb gimiből is lehet esélye az embernek, ez alapvetően a szorgalomtól függ. Aki akar az tanul, persze elakadhatsz, de akkor meg kérdezz, és rengeteget gyakorolj! Nem leszel semmiképp az osztály hülyéje! Sőt, nagyon sokan hátradőlnek a jó felvételijük után, aztán 3-as tanulók lesznek, és érettségi előtt kapnak csak észhez, ami nem mindig sül el jól...
2018. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!