Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Egyetemi kiiratkozás. Ha valamilyen betegsére hivatkozom, akkor eltekintenek a fizetéstől?

Sajnos beleválasztottam, nem tetszik a szak és erre most jövök rá. Viszont már korábban elhasználtam az 1 ingyenes félévem, azonban van egy betegségem, amiről tudok papírt szerezni.

Vajon eltekinthetnek így a visszafizetéstől?

Keress kérdéseket hasonló témában: tandíj

nov. 8. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok
Vagy megfizettetik még veled azt is amit ingyen elhasználtál (hisz nem voltál rá jogosult, mert betegséged van).

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 8. 21:36 Privát üzenet
Ha itthon lesz feleves munka viszonyod akkor nem kell fizess

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 8. 21:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem 1 évet kellene dolgozni?

# 3/5Időpont nov. 8. 22:24 Privát üzenet
És a betegséged valóban meggátol abban, hogy egyetemre járj? Ha nem teljesen, akkor lehet, hogy felmerül a bizottságban, hogy miért nem kérsz inkább egyéni tanrendet? És akkor rögtön kiderül, hogy neked kedved nincs hozzá, nem pedig lehetőséged... Ebbe szerintem nagyon könnyű belebukni...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 09:01 Privát üzenet
Nekem sikerult igy kiiratkozni :) bar en nem akartam csak nem birtam idegileg. Bipolaris zavar, bulimia, szorongas es folyamatos megfelelesi kenyszer. Azt mondta az orvosom, hogy semmi nem er ennyit.. legyen igaza. Kitartas kerdezo! A legjobbakat akarmi is van?❤️

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 13. 00:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudok kiiratkozni az egyetemről? (ELTE-BTK)
Ha ki szeretnek iratkozni egyetemrol (BME mernokinfo, elso felev), akkor azt egy kerveny leadassal el tudom intezni?
Második egyetemi kiiratkozás?
Valakinek van tapasztalata, hogy hogy megy az ELTE BTK-ról való kiiratkozás?
Egyetemről kiiratkozás? Kreditbüntetés?
Ki szeretnék iratkozni az egyetemről, hogyan tehetem ezt meg?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!