Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZAKMAI tanár akarok lenni!...

SZAKMAI tanár akarok lenni! Ötletek? Valaki tanácsok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy idén szereztem meg a technikusi képzettségemet, és úgy érzem hogy szívesen tanítanék. Nem tudom pontosan hogy milyen opciók léteznek, Mondjuk helyettes tanár, vagy valami hasonló tetszene.

Minden tanácsot, meleg szívvel fogadok, előre is köszönöm!



2018. dec. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Elöszöris ne írd nagy betűvel azt, hogy szakmai. Egyébként a tanárképzőt javaslom.
2018. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
span, te penge vagy
2018. dec. 3. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak mesterképzés után oktathatsz a szakmádnak megfelelő tantárgyakban.
2018. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakoktató képzéseket lehet nézegetni. Plusz nem tudom milyen technikusit végeztél el. Ha műszaki területről van szó, akkor mérnöktanári képzéseket lehet nézegetni.

Bár akkor inkább már rendes mérnöki, a tanárokat sajnos elég rosszul fizetik.

2018. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!