Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti szerintetek ez lehetséges?

Ti szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Nos, lehetséges-e az hogy a magyar közoktatást megreformáljam? Az úgy lenne hogy létrehoznék egy "központot" Magyar Közoktatást, - Köznevelési-és Intézményfenntartó Központ néven. Az lenne a lényege hogy minden állami iskola, óvoda bölcsi, gimi, egyetem benne lenne, és az a feladat lenne hogy ellenőzizné az iskolákat, szabályokat hozna és nem utolsó sorba fejlesztené az intézményeket (interaktív tábla, WC felújítás, fűtéskorszerűsítés, laptop minden diáknak stb.)

Ti szerintetek müködne? Ti hogy képzeljétek el?



2018. dec. 30. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez csak elmélet!
2018. dec. 30. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A KLIK is ezen az elven lett elindítva (vagyis a közoktatás központja és szabályokat hoz), csak épp a pénzt nem tolja bele az állam, így fejleszteni sem nagyon tud.
2018. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem működne.
2018. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vodafonelive ***** válasza:
84%
A mi régiónkban elég sok bölcsi, ovi, iskola energetikai, fűtéskorszerűsítési tervezés volt, persze nem mindegyiknek történt még meg a kivitelezése, szépen sorban halad az.
2018. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2-es Tudom, csak szerintem egy ilyen jobb lenne.


3-as Miért nem?

2018. dec. 31. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehetséges.
2019. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!