Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Soproni SZC Porpáczy Aladár...

Soproni SZC Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája, Kollégiuma és Általános Művelődési Központja jó iskola?

Figyelt kérdés

1.Kollégium?

2.Oktatás?



2019. jan. 2. 12:48
 1/3 anonim válasza:
A turisztika vagy az osztrák magyar pénzügyi számviteli ügyintéző érdekel téged?
2019. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne válaszd semmiképpen, ha az MO-ra mennél... egyáltalán nem az lesz, amit ígérnek. + csak az 1/5 végzi el, s lesz osztrák érettségie...
2019. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem vagyok koleszos, de a hallottak alapjan nem a legjobb.

Az MO-hoz kell egy bizonyos elkötelezettség, kb. az osztály fele vagy harmada végzi el. Nekem voltak tanárok akiket szerettem voltak akiket utáltam (magyar és osztrák tanárok között is). Ha elvégzed akkor mindenképp van egy jó alapod. A turisztikáról nem tudok nyilatkozni.

2019. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!