Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek, ha nem ment volna az...

Nektek, ha nem ment volna az egyetem és dirket szivat a tanár, megengedték volna, hogy otthagyd?

Figyelt kérdés

Sokan otthagyták és jobban tették, mint én még évekig ott szórakoztam, ugyanazzal az eredménnyel.

Otthagytam, de nem tudhatják meg, nem járok be órákra.



2019. ápr. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tudhatják meg?!


Úgyis meg fogják tudni, jobb ha tőled!


Sok dolog volt, amit én is ott hagytam, aztán másfelé mentem - ÉS?


Először volt, akinek nem tetszett, de hát aztán minden csoda 3 napig tart - a te életed, vállad a felelősséget a tetteidért és ne hazudozz!


Szerintem legközelebb hamarabb válts, ha valami nem jön be és ne a mások életét éld, hanem a sajátodét.


Nyilván mindig jobban látja az, aki benne van a dologban, mint egy kívülálló, aki el sem tudja képzelni, milyen f..zágok vannak a mai hazai egyetemeken - én azon csodálkozok, hogy van ember, aki még nem őrült bele abba, amit ott oktatás címszó alatt művelnek a hallgatókkal !

2019. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mászkálj helyette a városban, ahol kibeszélnek.
2019. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
??? Ezt tuti ide akartad írni?
2019. ápr. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!