Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagy hiba kihagyni a...

Tényleg nagy hiba kihagyni a középiskola előtti verébtábort?

Figyelt kérdés
Miért?És mi vár rám egy verébtáborban?😅

2019. ápr. 27. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Már verébtabor a neve? Eddig gólya volt. Vagy már csak verebek vannak Magyarorszagon?
2019. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Én tapasztalatból mondom hogy ne hagyd ki mert én kihagytam. Első nap mikor mentem iskolába a többiek már ismerték egymást, beszélgettek egymással én meg csak ott ültem a padomban, nem tudtam beilleszkedni egész évben igy iskolát kellett válltanom ahol befogadtak az első naptól kezdve. Tehát lehet hogy az első iskolában lévő diákok voltak kiközösítőek és én se tettem meg mindent hogy beilleszkedjek de akkor se jó kihagyni.
2019. ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, milyen.

Én voltam, általában jó volt. Persze, volt pár program, ami nem tetszett, de nem volt muszáj mindenben részt venni.

2019. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Első, nálunk középiskola előtt semmi se volt, gólyatábor az eleve csak egyetem előttre vonatkozott.

Tudnám, hogy éltük túl a középiskolát ilyesmi nélkül...

2019. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha teheted akkor menj el a középiskolai gólyatáborba. Megismered az osztálytársaidat és egy picit az ofődet. Nem tragédia ha kihagyod, de szerintem inkább több pozitív dolog van a gólyatáborban, mint negatív.
2019. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mentem el. Nem lett belőle semmi. Nem is ismertem az osztálytársakat előtte szóval azt se mondhatnám hogy ezért. Rá is értem volna csak nem volt kedvem ökörködni 2 napot. A vegen nem lett belőle semmi baj egy csomóan nem tudtak eljönni pl nyaralás miatt. Ugyanúgy lettek barátaim ugyan ugy beleilleszkedtem.
2019. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én kihagytam - ygyan egészségügyi okokból -, de nem éreztem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről is, úgyhogy ne aggódj emiatt. Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy azok, akik ott voltak már jobban megismerkedtek egymással, legnagyobb részt mindenki az évnyitó után kezdett el barátkozni a másikkal még akkor is, hogyha mindketten ott voltak a táborban.
2019. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiba kihagyni. Ha könnyen barátkozol és szívesen kipróbálsz új dolgokat akkor menj el, de ha nincs kedved hozzá akkor sem veszítesz semmit. Én voltam középiskolai, okj és egyetemi gólyatáborban is. (Igen van ahol okj-n is tartanak ilyet.) Mindhárom teljesen más volt, de egyiket se bántam meg. A középiskolások még ugye gyerekek, többnyire figyelnek rájuk a tanárok. Nem engedik hogy a végzősök nagyon megszivassák őket. Nálunk max futni kellett pár kört vagy csinálni 10 fekvőtámaszt, de azt is csak a nagyon hülyéknek. Ha normális normális vagy, olyan mint egy sima kirándulás. Nyilván egyetemen ahol már mindenki elmúlt 18, ott más a helyzet, de egy középiskolai nem vészes. :)
2019. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1: Nálunk már '12-ben is verébtábornak hívták :D


Én mentem, de nem szerettem, így bántam, hogy mentem. Elvileg csapatépítő tevékenységek vannak, meg közösség összekovácsoló céllal. Ha osztályokat raktak volna össze egy csapatba, az jobb lett volna. Én pl. olyan csoporban voltam, ahonnan senki sem volt osztálytársam. Szóval nem tudom, mi értelme volt.

Mellesleg az osztály 80%-a nem volt, mégis beillszkedtek, szóval nem jelent az egész semmit.

2019. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kíváncsi vagyok, hogy miért vannak leszavazva a személyes tapasztalatok?!
2019. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!