Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2019 vizuális kultúra érettségi?

2019 vizuális kultúra érettségi?

Figyelt kérdés

Valaki írt közületek vizuális kultúra érettségit?

Mert akkor bizonyára neked is feltűnt, hogy az utolsó előtti feladatot elnyomtatták.

Az utolsó előtti feladat egy keresztrelytvény volt, aminek soraiban több négyzet volt, mint ahány betűt be kellett írni. Majd a negoldókulcsban, meg az oktatási hivatal oldalán fentlévő feladatlapon, már megfelelő számú négyzet van.

Én azért nem írtam be a helyes(!!) megoldásaim, mert nem jöttek ki a négyzetekbe, mivel elnyomhatták a feladatot (és ezáltal én azt hittem, hogy a megoldásom hibás (önértékelési zavarok)).

Ilyenkor lehet valamit tenni?

Valaki van hasonló helyzetben?

Mi a véleményetek erről?


2019. máj. 21. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon bocsi az elírások miatt.
2019. máj. 21. 17:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. En irtam, kb a vizsga kezdete utan fel oraval hoztak egy lapot a jo keresztrejtvennyel... neked is meg kellett volna kapnod az iskola vezetoseg egyik tagjatol, szoval naluk keresendo a hiba. De hogy mit tudsz tenni ez ugyben sajnos nem tudom :/
2019. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj, ez nagyon szomorú:( Én sajnos másfél órával előbb befejeztem. Persze nem ezen múlik a jegyem, de nagyon csalódott vagyok mégiscsak.
2019. máj. 22. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ennél a kérdésnél alakult ki beszélgetés a vizuális kultúra érettségivel kapcsolatban. Ahogy látom, nem csak neked volt probléma a rossz keresztrejtvénnyel: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..
2019. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszi szépen:)
2019. máj. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!