Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én vagyok a hibás? Csak...

Én vagyok a hibás? Csak azért, mert megvédtem magam? Hagynom kellett volna, hogy még érjen, csak azért, mert lány?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: ellopták az egyik osztálytársam telefonját a tesi öltözőből. Tudtuk ki volt. Az a lány a legidősebb a sulinkba, elmúlt 20eves is, én meg 16 éves vagyok. Másnap meglett a telefon, az osztálytársam visszakapta. Annál a lánynál volt. Az egyik szünetben ki kellett menni az udvarba, mert iskoagyules volt. Amikor jöttünk visszafelé, akkor megállított az egyik lány osztslytarsamat, hogy miért árulta be, hogy ő lopta el azt a telefont. (pedig nem is ő mondta el a tanároknak) Odamentem, hogy mi van. Mondta hogy takarodjak el onnan, mert bajok lesznek, és én meg röhögtem ezen. Erre fogta, nekem jött, lökdösött, és kétszer álom vágott. Én meg ideges lettem. Van a folyosón két kezmosó, a kézmosó közé beszorítottam, és ütöttem. Utána egy idő után abbahagytam. Ő fogta, megtépte a hajamat. Utána neki engem. A tanár szedett szét minket.


Engem hoztak ki hibásnak, mert én fiú vagyok, ő meg lány.

Ez így jogos szerintetek?



2019. máj. 27. 05:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Kedves ellenségképkeresési szindrómás válaszolótársak!


Azért azt ne felejtsük ki az egyenletből, hogy a tettlegességet a "kedves hölgy" kezdte el. AMi még akkor sem jogos, ha a kérdező kéretlenül beszólt neki. A csajnak is maximum visszaszólni lett volna joga, nem állonvágni meg a haját tépni.


Szövegértés! Ha nem megy, újraolvasás!

2019. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ötödik válaszoló:

Nem az erőmet fitogtattam, nem nagyzolni akartam, hanem az egyik osztálytársamat akartam megvedeni.


Hatodik válaszoló:

Az a lány nem árulta be. Azon a napon nem is jött suliba.

És nem. Nem kapott volna s lopasert semmit.


Hetedik válaszoló:

Nem mondtam rá hogy tolvaj. Csak annyit mondtam, hogy hagyja békén.


Kilencedik válaszoló:

1. Nem így történt. Nem kötözködni mentem oda. Az osztalytarsamat mentem megvedeni, mert elkezdte fenyegetni.

2019. máj. 27. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!