Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hiba, hogy Debrecenbe (DOTE...

Hiba, hogy Debrecenbe (DOTE ÁOK) ba jelentkeztem a Semmelweis Egyetem helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy néz ki meglenne a pontom SOTE-ra is , SOTE ÁOK-ra, de én Debrecenbe jelentkeztem eredetileg, mert közelebb van.

Viszont itt oldalon is találkoztam ezzel a linkkel, volt amit itt tettek közzé:


[link]


[link]


[link]


Ezek szerint Debrecen az ami a rangsorban leghátrébb van. Semmelweis Egyetem meg a top1 Magyarországon.


Hibát vétettem? Inkább a Semmelweisre kellett volna jelentkeznem még ha messzebb is van?

Azt hittem eredetileg nem lesz meg a pontom, de most úgy néz ki mégis.



2019. jún. 10. 13:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Előre kösz a segítséget.

Ha van tapasztalatototok írjatok!

2019. jún. 10. 13:15
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
😂 nem unod meg
2019. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyátalán nem jelölted meg a SOTE-t? Csak mert ha mondjuk beírtad második vagy harmadik helyre akkor tudsz a sorrenden módosítani.
2019. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy a vidékizős/Semmelweis név az orvosi? Törölték azt a kérdést.

Képtelen vagyok még egy ilyenbe belekezdeni🙄

2019. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Hatalmas nagy hibát vétettél, az egész jövődnek annyi. Egy DOTE-s diplomával max. abban reménykedhetsz, hogy valami kis faluban el tudj helyezkedni, de legalább a diplomád miatt nem kell aggódnod, mert vidék lévén 100x könnyebben meg fogod szerezni, mintha a SOTE-n tanulnál, hisz köztudott tény, hogy a SOTE-n 6 év alatt agysebészt képeznek belőled, mert ugye az a SOTE, Debrecenben meg 6 év alatt csak egy általános orvosi diplomát kapsz.

Én a helyedben visszavonnám a jelentkezést, várnék egy 1 évet, aztán újrapróbálkoznék (nem akarok ilyen csoporttársat, mint te).

2019. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Mind a 4 orvosi kar kiváló, egy percig se bánd a Sotét.

Orvosinál nincs jelentősége, hol végzel, csak végezd is el...

2019. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem jelöltem sotet mert csak 3-t jelöltem abban meg nincs benne.


Többieknek, nem tudom mit unnék?

Iden érettségiztem. Bármi segítséget vagy tippet megköszönök :)

2019. jún. 11. 01:45
 8/16 A kérdező kommentje:

5-dik valoszolo, ezt hogy érted???

Most remélem csak viccelsz.

2019. jún. 11. 01:46
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Elég erős szarkazmus volt az ötös hozzászólás, ne aggódj.
2019. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Rohadt nagy hibát vétettél,életed végéig bánni fogod ezt. Nem is értem,hogy miért nem jelölted meg...

Vidéki egyetemek mind rosszak,max.segédápoló lehetsz a diploma megkapása után.

Egy POTE-s,aki nem bánta meg,hogy idejár(bár most másodév vége van és kezdem elveszteni a motivációmat) és a SOTE-ra is besétált volna😊😘 szóval ha majd addig eljutsz a DOTE-n,mint ahol most én tartok,akkor gondolkozz el azon,hogy most miért nézed le a vidéki egyetemeket

2019. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!