Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le lehet diplomàzni ha csak...

Le lehet diplomàzni ha csak havonta 1x vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Üdv.Nemzetközi kamionsoför vagyok,de nem szeretnèm ezt csinàlni örökkè,szeretnèk lediplomàzni levelezön.A kèrdèsem:hol melyik egyetemen ès milyen szakokon oldahtó meg az hogy èn csak havota egyszer vagyok itthon egy hètig.A konzultàciók miatt kèrdezem.Konkrèt szakot nem tudok,de gèpèsz vègzettsègem van(technikus) (ès angol nyelvvizsgàm)úgyhogy valami ilyen irànyban gondolkozok. Vàlaszokat köszönöm. 24F

#egyetem #diploma #levelező #diplomamunka #felsöoktatàs #konzultàcio
2019. jún. 10. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2019. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen, általában havi 1 konzultációs hét van a levelező szakokon +ugye a vizsgaidőszak félévente 2. Meg a szaktol függően a kötelező gyakorlat emelle megy
2019. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Általában levelezőn hetente péntek-szombaton vannak előadások, illetve gyakorlatok. Innen csak bizonyos mennyiséget lehet hiányozni.Ha ezt túlhaladod, nem mehetsz vizsgázni. magyarul nem leznek meg a tárgyaid.
2019. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Levelezőn nem kötelező az órára járás, ha egész félévbe nem jár be vki, akkor sincs semmi, max. nehezebben vizsgázik le
2019. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Na szóval, iskolától függ

Van, ahol minden szombaton van óra, van, ahol kéthetente péntek-szombat. Van, ahol 6-szor kell bemenni, 3 napra.

Elvileg levelező gyakorlati óra nincs, csak konzultáció. Elvétve akad 1-2 kivétel. A konzultációkról nem probléma, ha hiányzol. Viszont vannak ZH-k évközben is, ott viszont ott kell lenni. Ugyan van pót ZH, de ott már nem figyelnek az óraütközésekre.

Vizsgaidőszakban meg főleg nehezen raknád össze.

2019. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Huh,Köszönöm ezt a sok vàlaszt rendesen meglepödtem :) ment a zöld mindenkinek,de akkor àt kell gondoljam a nemzetközizèst akkor ha diplomàt szeretnèk.
2019. jún. 10. 20:58
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem van erre lehetőség.

Például, van a Gábor Dénes Főiskolának és a Kodolányi János Egyetemnek távoktatási képzései. Ott éppen azt hirdetik, hogy e-learninggel ezek megoldhatóak.

Nyilván nem a legnevesebb egyetemek, de szerintem egy próbát megérhet, kérdezősködj otthallgatóktól, hogy hogyan működik a távoktatás.

Illetve, németül mennyire tudsz? Mert a Fernuniversität in Hagen szintén távoktatásban szerezhető diplomával hirdeti magát. Remélem tudtam picit segíteni :)

2019. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
#7: a Gábor Dénes felejtős. Kiteheti a falra, és kb nem ér vele semmit :/.
2019. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Bármelyik egyetemen szerzett diplomával el lehet helyezkedni, nevetségesek az ilyen hozzászólások hogy XY hely felejtős. Én is a távoktatást javasolnám inkább, mert levelezőn van egy minimum óraszám amin részt kell venni és mivel változó melyik héten van oktatás nehezebb összeegyeztetni.
2019. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
37%

Gábor Dénes és Kodolányi csak akkor jöhet szóba, ha már megvan a helyed, és csak valami papír kell. Azzal elhelyezkedni nem épp egyszerű.

Kamionozás mellett nem igazán megoldható a suli; esetleg akkor lehetséges, ha nem sietsz vele, és nem gond, ha 5-6 évig jársz alapszakra (sokan így vannak vele, mert vizsgára, gyakszira nem tudnak eljönni melóból).

2019. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!