Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le lehet diplomàzni ha csak...

Le lehet diplomàzni ha csak havonta 1x vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Üdv.Nemzetközi kamionsoför vagyok,de nem szeretnèm ezt csinàlni örökkè,szeretnèk lediplomàzni levelezön.A kèrdèsem:hol melyik egyetemen ès milyen szakokon oldahtó meg az hogy èn csak havota egyszer vagyok itthon egy hètig.A konzultàciók miatt kèrdezem.Konkrèt szakot nem tudok,de gèpèsz vègzettsègem van(technikus) (ès angol nyelvvizsgàm)úgyhogy valami ilyen irànyban gondolkozok. Vàlaszokat köszönöm. 24F

#egyetem #diploma #levelező #diplomamunka #felsöoktatàs #konzultàcio
2019. jún. 10. 20:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Néha van évközi zh, az se kötelező jelleggel, csak jegymegajánlónak."


Én meg erre írtam, hogy iskolafüggő! Azóta már végeztem, de nálunk a ZH nem jegymegajánló volt, hanem gyakorlati jegyes tárgyaknál az adta a végső jegyet.

Vizsgás tárgyaknál meg a sikeres ZH volt a vizsgára bocsátás feltétele.


Kecskemét, GAMF, gépészmérnöki szak, levelező tagozat.

Tudom, nem az ország legjobbja, de nem is holmi büfészak.

2022. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!