Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki 2020/2021-e...

Van itt olyan, aki 2020/2021-es tanévtől a BME-re szeretne menni? Vagy esetleg, aki most oda jár? (2019)

Figyelt kérdés

Tudom elég korai a kérdés, hiszen még elég messze van, de hátha már tudja valaki hova szeretne tovább menni :)

Én a BME-re szeretnék továbbtanulni építészmérnöki karra.


Jelenlegi vagy volt hallgatók véleményét, tanácsait a sulival és felvételivel kapcsolatban szívesen fogadom :D



2019. júl. 1. 15:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én azt mondom h amnyira nem rossz a helyzetük az építészeknek most (régiótól is függ persze, és eddigi információim szerint az sem mindegy h Bsc-t vagy Msc-t végzel), egyébként én is ÉPK-ra jelentkeztem. De azért legyen meg az angol, német min. B2-és nyelvvizsga b tervnek.
2019. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es válaszoló: még nem döntöttem sehogy, van kb fél évem gondolkodni rajta, jelenleg nem tudom mi legyen. 😅


11-es: kérlek kifejtenéd, hogy miért nem mindegy? 😊

2019. júl. 30. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!