Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Értik a spanyolok az Eszperant...

Értik a spanyolok az Eszperantó nyelvet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanulták, akkor igen, egyébként nem.
2019. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van kis hasonlóság, én is nem rég kezdtem el. :D

Pár szót megérthetnek belőle, de nem hiszem, hogy mindent értenének.

2019. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szavakat talán de nem mondanám, hogy annyira értik mint mondjuk egy portugál egy spanyol szöveget. Spanyolul, olaszul felsőfokon tudok (nyelvszakos voltam) és néztem most szöveget neten de nem értettem szinte semmit. Persze, ezt úgy mondom, hogy soha nem néztem előtte esperanto-t. Szerintem inkább ha tanulják akkor gyorsabban haladnak vele, de nem nem értik 0 tanulással.
2019. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Mivel az eszperanto egy mestersekelt nyelv, minden nyelvbol valami ellopva, a spanyolok mint barmely mas nemzetsegu megerthet par szot vagy kovetkeztet.
2019. aug. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!