Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne hasznos, ha egy külföldi diákot kérnék fel korrepetálásra idegen nyelvből?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kínait tanulni az egyetemen és szeretném is folytatni. Mindenképpen felveszem a következő félévben, mert élvezetes, könnyű és kredit is jár érte. Viszont azt érzem, hogy így kb. sosem fogok megtanulni kínaiul, mert nagyon lassan haladunk. Én pedig azért szeretném ténylegesen tanulni a nyelvet, később majd nyelvvizsgát szerezni belőle. Viszont más tanfolyam nincsen, úgyhogy max. magamtól tudnék itthon tanulgatni (van egy tankönyvem és biztosan adnak még anyagot, ha kérek, csak picit nehéz rajta kiigazodni, mert nem viszik bennük túlzásba az angol nyelvű magyarázatot...). Aztán eszembe jutott, hogy kereshetnék kínai hallgatókat (mondjuk Facebook csoportokban), akik talán tudnának nekem ebben segíteni és cserébe (ha igénylik), akkor segítenék nekik a magyarral. Viszont sem ők, sem én nem vagyunk tanárok, szóval nem tudom, hogy így mennyire lenne haszna... Esetleg van valakinek ezzel tapasztalata?
2019. aug. 13. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Eselytelen ha csak nem talalsz olyat aki tanar de egy atlag kinai nem tudna elmagyarazni a szabalyokat.


Felesegem amerikai de nem tudna tanitani angolt mert nem tudja elmagyarazni hogy miert mondjuk ugy ahogy, mik az osszefuggesek.

Volt egy kollegam aki viszont tanitott angolt valahol delamerikaban tehat ha tole kerdez az ember valamit akkor eltudja magyarazni.

2019. aug. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!