Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orvosira ezzel a nyelvvel fel...

Orvosira ezzel a nyelvvel fel vesznek?

Figyelt kérdés
Ha olasz nyelvet tanulnák akkor azzal fel vesznek? Vagy muszály franciát vagy németet választani? Azt tudom, hogy angol az muszály de ugye még kell egy másikat is tanulni. És én az olaszt szeretném.

2019. aug. 22. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Bár a második hozzászóló nem a kérdésre válaszolt, de igaza van. Tényleg tanuld meg a magyar helyesírást is. Egy orvosnak tudnia kell.
2019. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a lovári testhezillőbb lenne hozzád.
2019. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat :) 🤔🤗 Észben fogom tartani a magyar nyelvleckéket amiket írtok. Bőven van idő 🤣😇
2019. aug. 22. 11:31
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktam offolni, de most megteszem. Nem gondolod, hogy pont azokat az embereket szólod le, akiknek szentelni akarod az életed? Nem, nem válogathatsz, hogy kit akarsz kezelni. Volt itt egy kérdés amelyben a kérdező felvetette, miért nincs felvételi az orvoira. Ott az volt a válaszom, hogy felesleges lenne, de teged olvasva lehet jobb lenne. Nem, nem a helyesírásod, hanem a stílusod miatt. Nagyon lenézőnek tűnsz. Kéne egx kis alázatot tanulnod.
2019. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%

#14 az elején tényleg pökhendi volt, de most úgy tűnik nekem, hogy belátta, oda kell figyelnie a magyarra is. Nem kell rögtön pálcát törni felette, nem tudjuk hányadikos. Azt mondja van ideje, el is hiszem, miért ne tenném. Nyelvtan van a gimiben is, majd megtanulja. Ez az élet rendje, mindenki fokozatosan fejlődik, nem kell tudni rögtön disszertációt írni.


A #11-es hozzászólás meg nem értem miért nem tetszik egyeseknek...

2019. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló :) Most megyek 7.osztályba :) És általában nem figyelek oda a helyesírásomra így interneten. De oda kellene tudom :/ Az iskolában mindig figyelek erre a tollbamondásokon is. Egyébként én ilyen vagyok aki nekem beszól már egy picit is az szaladjon. 😂😂 De most próbáltam jobban kezelni a dolgot. Hiszen nem is ismernek és csak úgy mondják nekem a helyesírásomat. Tanulok egyébként sokat. Még most nyáron is tanultam. Olvasni nyáron nem szoktam de amikor iskola idő van és haza jövök általában szoktam.
2019. aug. 22. 13:08
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Bogaram, te voltál az, aki beszólt. Második vagyok. Udvarias, nem bántó stílusban felhívtam a figyelmedet néhány nyelvi hibára. Semmi rossz szándék nem volt benne, és megdöbbentett a reakciót.

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

Ha itt olyan durva hibákkal találkozik az ember, mint a muszály, azt nehéz szó nélkül hagyni.

A hibásan szerkesztett mondatokat nem is említettem.


Én elsődlegesen olyan nyelvet/nyelveket választanék, amelyre/amelyekre az orvosi hivatásom gyakorlása során szükségem lehet. Nem akarlak lebeszélni az olaszról, szó sincs róla! A felvétel szempontjából mindegy, melyik nyelv, ha arról hivatalosan elismert vizsgád van. Lehet olasz is.

2019. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

"De mit is várok a magyar emberektől ?! 🤦‍♀️"


Ne haragudj, de te mégis mire alapozva általánosítasz, amikor más itt már a mesterszakon írja a diplomamunkáját, te meg a 7.-et töröd semmit letéve az asztalra? :D

Eszem megáll..


Meg kell tanulnod türelmesebbnek lenni.

Nem lehet olyan, hogy aki neked beszól, az azonnal vezekeljen, mert megsértett.

Hidd el, ezzel nem aratnál nagy sikert, mint orvos.


Ismerek ilyen orvost, mindig lekezelően beszél, tényleg goromba.

Mindenki kibeszéli, ha lehet, más orvoshoz mennek(más időpontban).


Egyébként az első válaszoló, mint ahogyan többen is megfogalmazták előttem, tökéletesen leírta.

2019. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, nem vagy magyar anyanyelvű? Mert ha nem, akkor nincs semmi gond a helyesírásoddal, de ha igen, akkor hogy akarod elvégezni azt a baromi nehéz orvosi egyetemet, ha a magyar nyelvtant sem tudtad megtanulni?? Lehet, nem Mo-on éltél?
2019. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!