Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tanultál meg...

Mennyi idő alatt tanultál meg ÖNÁLLÓAN és mentél át sikeresen KÖZÉPFOKÚ ANGOL nyelvvizsgán (ha úgy tetszik magántanárral)?

Figyelt kérdés

Önállóan,magántanár neked megfelelő mennyiségű/minőségű igénybevételével,mennyi időbe telt mire rendesen megtanultál középfok angolt,és természetesen át is mentél?

Negyed év? Fél év?

NEM KÖZOKTATÁSBAN.

Például tudsz pár száz szót már,mert hoztál magaddal a középsuliból,vagy mindenhonnan(internet,etc).

Mennyi idő kellett hozzá és milyen ütemben tanultad?


2019. aug. 25. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanultam iskolai keretek között angolt, az első perctől magántanár+sorozatok, könyvek minden mennyiségben. Nem kapkodtam el, eleinte eszembe se jutott a nyelvvizsga.

Heti 1x jártam tanárhoz, de pont a vizsga előtti évben többször kellett váltani. Ennek ellenére 2,5 évvel az első angolórám után elmentem B2re. 80% feletti összeredménnyel lett meg, elsőre.

2019. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem közoktatásban, de nem is magántanárnál, hanem tanfolyamokon, 15 fő körüli csoportlétszámokkal heti 2x2 órával négy év alatt, majdnem 80%-os eredménnyel.
2019. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként úgy, hogy nem volt cél a nyelvvizsga az első pillanattól, úgyhogy nem sürgettem a folyamatot, egyszerűen csak szerettem tanulni, aztán 3-4 év elteltével láttam, hogy már X-nek is sikerült, meg Y-nak is, úgyhogy akkor én is megpróbáltam.
2019. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!