Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap nyelvvizsga (SÜRGŐS),...

Holnap nyelvvizsga (SÜRGŐS), hogyan kell ezt megírni?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket segítsetek! Előre is köszönöm!


Tudom-tudom, nem az utolsó pillanatban kellene, de most szembesültem valamivel. iTolc nyelvvizsga (Itt minden feladatot digitálisan kell megoldani).


1. Ha e-mailt kell írni ugye azzal kezdem, hogy Dear ..., és nem kell tárgyat meg ilyeneket írni?


2. Ha blogot vagy műkritikát(review-ot) kell írni ott "köszönéssel" kezdeni vagy adok egy címet arról amiről írok vagy hogyan kezdem?


3. Ez a feladat: "You would like to go to a music school abroad and in your application you have to write a short description about your interest in music.


Ezt hogyan kell elkezdeni? Tehát kinek írom? Az sincs megadva, hogy e-mail vagy levél. De levél nem is lehetne mert nem adott meg címet sem. Tehát a kérdésem, hogy hogyan kell elkezdeni és kinek írom?



2019. aug. 27. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bizony bizony, ez csupa olyan dolog amit tudnod illene ha nyelvvizsgázni mész másnap, hiszem ezeket kellett volna tanulni és gyakorolni...

1. Nem szoktak e-mail eseten tárgyat megadni, level sejtem figyelnek a dátum, helyszín pontos megírására.

2. Blog or review eseten nem kell köszönni, mert az egy valamilyen tárgy köré szabott témát ölel fel, igy viszont ismét illik neki adni.

3. Mivel ott van a feladatban, hogy 'short description about your interest in music', ez eleg világosan leírja hogy egy esszét várnak. Tehát nincs címzett, nincs cím, nem level vagy e-mail, hanem egy sima fogalmazás.

2019. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!