Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német felsőfokú (C1) nyelvvizs...

Német felsőfokú (C1) nyelvvizsgát hol érdemes letenni ezek közül: ÖSD, Goethe vagy TestDAf? Szeretném egy nivósabb helyen letenni.

Figyelt kérdés
Természetesen nem "csupán" a papír miatt fontos számomra, mert számomra a valódi nyelvtudás az igazán lényeges.
2019. okt. 5. 13:22
 1/3 A kérdező kommentje:
egyelőre a Goethe felé tendálok ...
2019. okt. 5. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Testdaf ketszer annyiba kerül mint a többi Goehte ajanlom vagy Telc nemetorszagban a telc az elterjedt
2019. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én idén tettem le az ÖSD-t. A hallás utáni szövegértés nagyon nehéz volt, arra kell rendesen gyakorolni. Viszont a többi vizsgarész korrekt volt, ez alapján tudom ajánlani. Ha Ausztria a cél, akkor érdemes mindenképpen ezt választani.
2019. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!