Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 hét alatt mennyit lehet...

2 hét alatt mennyit lehet fejlődni nyelvtanulás terén?

Figyelt kérdés

Angol nyelv természetesen.Október 19.-én nyelvvizsgázok. Ez szűk 2 hét.Járok nyelvi kurzusra ahol korábbi vizsgafeladatokat oldunk meg.Ugye 4 készség van.Olvasásértésem(mondatok/szavak visszahelyezése a szövegbe) az eddigi tesztek alapján legjobb esetben 60% kb. 6/10-re csinálom meg őket,de gyakoribb a 4/10 vagy 5/10 variáció. Íráskészség(fogalmazásaim) elvileg szépek és nagyon jók,tanár szerint 70-75% körüli.A hallásutáni megértésem iszonyat ramaty, 4/10 a legjobb eset egy átlag feladatnál.Volt egy két könnyebb feladat is amin elértem néha 10ből 5-t vagy egyszer 6 pontot.De kéne javítani rajta egy 10%-ot minimum.

A szóbelim 26.-án van,arra még van időm készülni plusz nem megy rosszul,az olyan 60 körül mozoghat.

Szerintetek mennyit lehet fejlődni 2 hét alatt,eddig nem igen tanultam,úgy vagyok ezen a szinten.Ezzel arra akarok utalni,hogy nem vagyok rutinban.Mennyit tudnék javulni?Ha egy plusz 10-12%-al jobban állnék mindenből akkor nyugodt lennék.Meg,ha lehet még javítani akkor hogyan?Főként olvasásértés+hallásutáni értés részekre gondolok.


Egyébként DExam nyelvvizsga.18/F



2019. okt. 6. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen rossz vagy angolból miért gondoltad hogy nyelvvizsgáznod kellene? Minimálisan lehet fejlődni, de nem hinném hogy annyira fel tudod húzni ennyi idő alatt hogy meglegyen. 2 hét alatt nem tudsz ekkora szókincset szerezni.
2019. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ilyenkor már csak a feladattípusokat érdemes jól begyakorolni. Az sokat segíthet.

De a tudásodat fejleszteni erre a vizsgára látványosan már késő.

2019. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanár szerint simán meglehet addig.Meg igazából 60% kell,az olvasásértésen,szóbelin és íráskészségen már lehet most megvan az ehhez szükséges tudás. Listening a gond.
2019. okt. 6. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyit lehet fejlődni ennyi idő alatt, de én most azonnal elkezdeném a helyedben a listeninget gyakorolni. Ha kell napi két-három órát is. +Angol nyelvű rádió, tv. Tudom durván hangzik, de ha te ilyen rövid idő alatt akarsz fejlődni, akkor bele kell tenned mindent.
2019. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!