Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingo-n mikor indítanak...

A Duolingo-n mikor indítanak új nyelvet, az angolon kívül?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nyelv van duolingon nem csak az angol. Legalább 30 ha jól tudom.
2019. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, de a Magyarul beszélőknek csak Angolul lehet tanulni!
2019. okt. 6. 19:44
 3/21 MrPifta ***** válasza:
100%

akkor tanulj meg angolul.

én angolból tanulom a németet, spanyolt, franciát, oroszt.

Akkor lesz új kurzus, ha csinálnak.

2019. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én angolul tanulok oroszul, egyáltalán nem nehéz!
2019. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Angolul nem szeretnék tanulni. Én azt kérdeztem hogy mikor indítanak más nyelvet?
2019. okt. 6. 19:53
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Pedig angol világszinten a kommunikációs nyelv, ha tudsz angolul akkor persze nem kell tanulni, akkor lehet szimplán a másik nyelvet

Nem hinném hogy akkora igény lenne rá hogy valaki magyarul tanuljon másik nyelvet, illetve kétlem hogy lenne olyan sok ember aki mindezt át integrálná ebbe az appba. Ha annyira magyarhoz ragaszkodsz akkor ajánlom a libriben lévő nyelvkönyveket

2019. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor soha nem lesz a Duolingón másik nyelv?
2019. okt. 6. 19:59
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem merem azt mondani hogy soha, de valószínűleg elég magyar felhasználó van aki beérte azzal, hogy angolul tanul másik nyelvet, így gondolom hirdetnék is ha csinálnának mást magyar nyelven.

(Gondolom így csinálják több kevésbé beszélt nyelvvel is.)

2019. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Már tegnap is megírtuk, hogy mivel nincs olyan MAGYAR valaki, aki hajlandó lenne megcsinálni magyarról bármelyik más nyelvhez szükséges anyagot, ezért egyelöre semmi esély rá.

Ugyanis a duolingon csak olyan nyelv kerül fel, amire van igény és amit anyanyelvi szakemberek állítanak össze.


Szóval vagy tanulsz angolról más nyelveket, vagy keresel másik oldalt (nem fogsz találni), vagy fizetös módszert választasz.

2019. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mert pl a Németre nem lenne igény? Biztos vagyok benne hogy ott is lenne több 100 ezer tanuló!
2019. okt. 6. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!