Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingo-n mikor indítanak...

A Duolingo-n mikor indítanak új nyelvet, az angolon kívül?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Több 100 ezer? Idén nem jelentkeztek felsőoktatásba ennyien, épphogy 100 ezer felett volt, meg gondolj bele hogy hányan nem szeretik már magát a nyelvet úgy hogy nem is beszélik, mert “jaj német, az nehéz..”

Nem lenne rá szerint pár ezertől nagyobb igény, de lehet sokat mondok..

(Vagy már ők is tanulják angolul)

2019. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lenne igény a németre, de ha nincs olyan valaki, aki megcsinálja - és neki magyarnak kellene lennie -, akkor hiába.

Egy ilyen új nyelvet megcsinálni rengeteg munka, igen sok (akár több, mint egy év) idöbe telik, utána tesztfázisok, szóval elég bonyolult dolog.

De amíg nincs, aki megcsinálja a magyar részt, addig nem lesz belöle semmi.

2019. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De miért nincs valakinek olyan elszántsága hogy megcsináljon pl egy Német tesztet? Ha tudnék idegen nyelvet, én biztos hogy megcsinálnám! Ha 1 év, akkor 1 év!
2019. okt. 6. 20:17
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert ingyenes a szoftver és egy vasat se kapna érte?


Tanuld meg a németet és utána dolgozz egy évet ingyen másnak! Előtted a lehetőség! Hajrá!

2019. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
És az Angol-t vajon ki, és miért csinálta meg, ha pénzt nem kapott érte?
2019. okt. 7. 08:47
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Az angolt ilyen szempontból ne hasonlítsd a többi nyelvhez. Az angol alap, már a legtöbb ovodaban is tanítják, én is tanultam pedig az már 17 éve volt.
2019. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az élet minden területén hátrányban leszel, ha ennyi angol tanulasra nem tudod rászánni magad. Nem a duolingora kell panaszkodni.
2019. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem egy német TESZTRÖL van szó, ennél sokkal komplexebb a téma.

De szemmel láthatólag nem is akarod felfogni, hogy mi a probléma.

Viszont tudok egy nagyon egyszerü megoldást, tanulj meg németül tényleg anyanyelvi szinten, szerezd meg a megfelelö képesítéseket, és utána a napi rendes munkád mellett készítsd el a duolingos német oldalt is, napi 3-4 pusz órában egy éven kereszül.

2019. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ne írjatok már értelmetlen dolgokat! Én azt kérdeztem (ezt már harmadjára írom ki), hogy mikor indítanak másik nyelvet, és körülbelül mikor? Ha erre nem tudjátok a választ (ami a fő kérdésem volt), akkor inkább ne írjatok semmit! Mert nem szeretem hogyha kiírok egy kérdést, és nem arra válaszolnak, hanem zagyvaságokat írnak! Ha nem tudod a kérdésre a választ, másodjára mondom, inkább NE ÍRJ SEMMIT! Köszönöm a megértést!
2019. okt. 7. 13:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Te nem fogalmazon tisztán. Annak, hogy mikor indítanak új nyelvet, nincs értelme, mert rengeteg nyelvük van. Viszont már az, hogy ,,mikor indítanak új nyelvet magyarul?", annak már van. És mivel mi enm dolgozunk a duolingonak, így nem tudhatjuk, ezt nem gyakorin kéne megkérdezni.
2019. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!