Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogyan lehet a...

Szerintetek hogyan lehet a leghatékonyabban angolul tanulni?

Figyelt kérdés
A napi 4-5 kör duolingo és az iskolai angol tanulás mellett naponta + 1 órát szeretnék az angol tanulással foglalkozni, szerintetek mit csináljak ezalatt az egy óra alatt?
2019. okt. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Do ül ingó :D

10 év alatt talán össze jön az alapfok

2019. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem túl hatékony angol tanulási módszer, de már kb. a felénél járok és végig akarom csinálni.

Ha már a duolingo minősítése megvolt, a kérdésre is válaszolhattál volna, és írhattál volna ezzel ellentétben hatékony angol tanulási módszert is.

2019. okt. 7. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na jó írok.

Szerintem vásárolj 5 perc angol magazint

Olvass sokat és nézz angol YouTube videot

Annyi hogy előtte töltsd le a raraxy nevű profit és ami benne van nyelvtan azt tanulás meg is vissza

Android program ez a rarax és nagyon jó

2019. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Youtube + sorozatok. Meg merem kockáztatni hogy az angol tudásom fele ezekből jött össze. Meg talán így nem fogod azt figyelni hogy hoppá, most erre a mondatra melyik szabály érvényes, hanem inkább automatikusan jön majd.
2019. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvass híreket, nézz filmeket, videókat olyan témában ami érdekel. Írj online fórumokra. Szinte minden dolgot, amit amúgy szabadidődben csinálsz, lehet angolul is. Ezzel fejlődsz, használod a nyelvet, és mégsem tanulás tulajdonképpen hanem szórakozás.
2019. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé kutattam ezt a témát.


Egy nyelvű oktatást dobta ki a gép.

2019. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!