Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék megtanulni a...

Hogyan tudnék megtanulni a leggyorsabban és leghatékonyabban angolul?

Figyelt kérdés

Hogy kommunikációban is érvényesülni tudjak...

L/20

Kinek mi jött be??

Hogy tanultatok meg anyanyelvi szinten((filmek-külföld-suli)?...külföldre kimenni most nincs esélyem sajnos...

Sokmindent megértek..de a beszéd valahogy nem megy...és fejleszteni szeretném magam..magántanároknak nem fizetek!



2018. aug. 4. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Én a GoAngol nevű oldalt ajánlanám. Renkívül hatékony, konnyen megérthető magyarázatotkkal, alap,közép és felső fokon is. Van egy tankönyvcsomag amit rendelni kell, de teljesen megéri. Szerintem mindenképp nézz rá az oldalra. 😉
2018. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelviskola, intenzív tanfolyam.
2018. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszédet azzal tudod fejleszteni ha beszélsz.Ha nem is mész tanàehoz, jó lenne valaki (akàr külföldi, akàr valaki aki nagyon jól beszél) akivel tudsz beszélgetni.Beszélhetsz magadban is, vagy én még azt szoktam, hogy elolvasok egy hosszabb cikket (kb 1oldal) és megpróbàlom hangosan a sajàt szavaimmal elmondani miről szólt. Csak itt ugye nem tudod magad leellenőrizni. (persze ezeket most csak arra írom, hogy a beszéd jobban menjen, ezek mellett a többi rész is fontos)
2018. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a speaky nevű alkalmazással tanultam meg szinte anyanyelvi szinten beszélni, sajnos sokan másra használják az alkalmazást, mint például flörtölni, de akad egy két emberke akik, tényleg komolyan veszik ezt. Beszélgetésbe elegyedhez külföldi emberekkel és ők akár ki is javíthatnak beszéd közben.
2018. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!