Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igy lehet sikeres nyelvvizsgat...

Igy lehet sikeres nyelvvizsgat tenni angolbol? (b2)

Figyelt kérdés
Egyszeruen bemagolom a teteleket,nyelvtant.
2019. okt. 13. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kifejtened?

Mi a problema? Nekem az angol csak a formalitas miatt kellene

2019. okt. 13. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Tételek alapból nincsenek nyelvvizsgán, csak témakörök, így nem is lehet magolni, plusz ha be is magolod lehet hirtelen nem jut eszedbe. Nyelvtant meg magolni lehet, de egy gond van ezzel, hogy ezt kérik számon, az már alapnak számít, hogy tudod megfelelően alkalmazni a nyelvtant.
2019. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy direkt úgy állítják össze a nyelvvizsga szóbeli/írásbeli részét, hogy képtelen legyen úgy átmenni rajta hogy az egészet csak bemagolod. A szóbelin hiába magolod be a tételt, ők is kérdezni fognak, direkt azért hogy kizökkentsenek egy kicsit, és ha nem tudsz azokra a kérdésekre válaszolni(mert ugye minden kérdésre nem tudsz előre bemagolt szöveggel készülni) akkor rögtön látni fogják hogy csak azt tudod elmondani amit bemagoltál és biztos nem engednek át.
2019. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyszwruen nem megy ez az angol gonsolkodas....
2019. okt. 13. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért tanulj be szövegeket, de utána legyen, aki kérdezget, és a kérdésekre válaszolj, hogy ne tudjanak kizökkenteni. Gyakorold a szöveg átalakítását is.
2019. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell gondolkodni angolul, ahhoz nyelvterületen kell élned, hogy az menjen, vagyis mellőzni az anyanyelved, ami azzal jár végül, hogy lekopik az anyanyelved egy idő után.

Lehet ezt gyakorolni, hogy menjen az értés és válaszolás nehézségek nélkül, én úgy fejlesztettem magam, hogy mikor iskolába utaztam próbáltam különböző szituációkat elképzelni és azokról beszélni, azóta sikerült odáig eljutnom, hogy már leginkább a szókincs az ami akadály nekem ahhoz, hogy elő tudjam adni azt amit akarok.

2019. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen szinten vagy jelenleg? Konkrétan melyik könyvből tanulsz most? (Ne csak a címét írd le, hanem azt is, hogy milyen szintű kötetben vagy.)
2019. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyelore csak erdeklodes szintjen.

Angol kozep erettsegim lett 60%. Kb az a szint

2019. okt. 13. 18:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány évvel ezelőtt volt az? És azóta mennyire foglalkoztál az angollal?
2019. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!