Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet tanulni itthon és...

Meg lehet tanulni itthon és egyedül spanyolul?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem spanyolul tanulni, úgy hogy szótárakból jegyzetelek egy füzetbe. Tudtok esetleg jó oldalakat, módszereket, ami hatásos?
2019. okt. 15. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább nyelvkönyveket, az hatásosabb, mint a szótár. Ha online nyelvtanulás, akkor duolingo vagy fun easy learn, nekem ezek váltak be.
2019. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél vagy kölcsönözz ki a könyvtárból spanyol könyveket/oktatócsomagokat (pl Pons), meg keresgélj az interneten. Ha angolul tudsz, akkor több anyagot találsz.

De ha meg tudod fizetni, akkor jobb lenne egy tanár. Én tanárral tanulom és csomószor mond olyan dolgokat is, amit állítólag a spanyolok gyakran használnak, de egy nyelvkönyvben nem található meg.

2019. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!