Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro exam B2 t szeretnek...

Euro exam B2 t szeretnek csinalni de eddig. A gyakorlas ol ment de most lekertunk Pestrol a suliba egy proba nyelvvizsga feladatsort ami szornyen ment az igazi is ilyen nehez? Es hogy tudok meg a reading hallgatosra keszzulni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Szval a nehezsegi szintje esetleg a gyakorlo feladatok es a proba kozott van vagy olyna nehez mint a proba
2019. nov. 8. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Angol nyelvbol
2019. nov. 8. 16:22
 2/5 anonim válasza:
Tavaly előtt tettem le a nyelvvizsgámat, és igen, tényleg nehéz. Nem elég csak órán gyakorolni. A listeninget a BBC hallgatásával tudod a legjobban gyakorolni szerintem (youtube). A readingnél olvashatsz akármit (lehetőleg legyen minden benne, a sulis élettől a tudományos cikkekig) és próbáld meg értelmezni. De ha jól tudom akkor az Euroexam oldalán vannak gyakorló feladatok. A helyedben én a writingra feküdnék rá nem pedig az utóbbiakra, mert az sokkal nehezebb.
2019. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utobbiak mennek rosszabbul de a gyakorlo feladatok konnyebbek sokkal mint amit most irtunk
2019. nov. 8. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Az euro examnek vannak konlret vizsgafeladatokat tartalmazo munkafuzetei. Az tokeletes gyakorlasra.
2019. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudod a nevet?
2019. nov. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!