Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul tanulok, tudnátok...

Angolul tanulok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
In Africa the winter season includes June, July, August. Helyes ez így? Tudom, elég rosszul fogalmazok, de csak ebben az évben kezdtem az angolt.
2019. nov. 20. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyelvileg helyes, földrajzilag nem.
2019. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nem helyes? Én ezt így hallottam (igaz nem néztem utána). Nem szeretnék beléd kötni, csak kérdezem.
2019. nov. 20. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézz már rá egy térképre!

Szégyen, hogy valaki nem tudja hol van Africa!

2019. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

“Winter in Africa is generally warm, but here are more interesting facts on the continent's winter season, which occurs over June, July and August. Southern Africa experiences about 4 climates, including subtropical,”


Kerdezonk jol irta.

2019. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek már baromságokat! Az északi féltekén a december, január, február a téli hónap.
2019. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Dél-afrikai Köztársaságról kellett esszét írnom. Ezzel kapcsolatban én ezt olvastam. Tudtommal ez a föld déli féltekén fekszik.
2019. nov. 22. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Az okés akkor, de Del-Afrika nem egyenlő az egész kontinenssel.
2019. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!