Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi számít annak, hogy tudok...

Mi számít annak, hogy tudok egy nyelvet?

Figyelt kérdés

Most azt értem, hogy akikor olvasok emberekről, hogy 26 nyelvből nyelvvizsgázott,de nem írja milyen szinten....márpedig nek mindegy hogy b1 vagy c2.

Vagy olvasom hogy xy ennyi nyelven beszél. Ezeknél legalább kekkor tudás számíthat annak? Szerintetek mi lenne a reális, az a1-c2 skálán. Köszi előre is



2019. nov. 26. 19:09
1 2
 11/12 anonymousreview60 ***** válasza:
Sztrogoff, a jó nyelvtudás az valóban az, amiről te beszélsz, nyelvtannáciknak, mint te meg én. De a munkában, hétköznapi életben élhető, és tanulás mellett jóvá formálható tudás az ez, ami írtam.
2019. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonymousreview60 ***** válasza:

#7 szintje B2-nél indul. Ha B2-n beszélsz, az elegendő lesz neked elindulni. Ezt 2-3 év alatt eléred.

De ne feledd, 18xx-ben a kivándorolt olaszok sem beszéltek semennyit angolul, aztán csaknmegragadtak ott.

2019. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!