Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki volt ma Euroexam B2-n?...

Ki volt ma Euroexam B2-n? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én! Szerintem jól, a szóbeli miatt picit félek. Neked?
2019. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szövegértés sztem gatya lett :( Nekem nehéznek tűnt
2019. dec. 7. 23:05
 3/10 anonim válasza:
A szövegértés tényleg nehéz volt, picture storym szerintem nem lett valami jó. Filling gaps válaszokra emlékezik valaki?
2019. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nektek előérzeteiteknek megfelelően sikerültek a vizsgáitok? Vagy ért meglepetés? Ajánljátok ezt a nyelvvizsga-központot?
2020. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nem kaptuk meg az eredményt, majd csak csütörtökön fogjuk, akkor tudok pontosat mondani.

Egyébként mindenképp ajánlani tudom - eredménytől függetlenül!

2020. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. (Valami miatt azt hittem mindenhol 30 napos határidőig javítják ki.) Íráskészség részből érdekelne legjobban tapasztalat, mert úgy érzem az menne a legkevésbé.
2020. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos, kinek hogy sikerült?
2020. jan. 9. 16:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól, meglett, felülmúlta várakozásaimat :D
2020. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány nap alatt javítják az euroxamot?

Nekem az a vizsga tetszik, de nem bírom ki a 30 napos várakozási időt, ezért mennék számítógépes vizsgára (iTolc), mert ott 8 nap a határidő.


De ha nem kell sokat várni az euroxamos ereményekre akkor inkább oda mennék 😮

2020. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

3.válaszoló vagyok. Nekem is jobban sikerült mint amire számítottam, teljesen mag vagyok vele elégedve, ahhoz képest hogy vizsga után úgy éreztem hogy nem fog sikerülni.

Kb egy hónap a várakozás mire meglesz az eredmény, és még egy hónap mire meglesz a bizonyítvány.

Egyébként én csak ajánlani tudom, nagyon barátságos az egész vizsga menete. Ha van kérdésed utolsó válaszoló akkor letudom részletesebben írni a tapasztalataimat az egész vizsgáról.

2020. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!