Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 év alatt megtudnék tanulni...

3 év alatt megtudnék tanulni angolul?

Figyelt kérdés

Nagyjából ennyi időt szeretnék rááldozni, szerintem ennyinek elégnek kell lennie, utána pedig úgymond csak "karbantartani" illetve használni.


Természetesen felsőfokra gondolok.


Napi 1,5 óra tanulással, szabadnapokon pedig 2-3 óra tanulást tervezek.


Köszönöm.


2020. jan. 12. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat... a legjobban akkodr lehet, ha olyan kornyezetben vagy.

Akkor ravagy kenyszerulve, hogy hasznald.

( tapasztalat)

2020. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagy átlagban 800-1000 óra kell egy angol felsőfokhoz. Ez ~1800 órára jön ki, tehát ha nem vagy egy nagy Anti-talentum akkor sima ügy.
2020. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
HÁROM év alatt meg lehet tanulni, de nem annyi idöráfodrítással, amit gondolsz. A napi 1,5 óra nem elég, még a hétvégékkel sem.
2020. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nulláról másfél év alatt lett meg a középfok, de heti ötször öt óra angol sulival, és suli után még otthon is foglalkoztam vele, volt házi feladat ilyesmi.
2020. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor mennyi időt kéne naponta ráfordítani?

2020. jan. 12. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az oraszam megvan, a kerdes, hogy mi tortenik a masfel ora alatt. Jarsz-e pl. tanarhoz? Vagy kineztel valami online anyagot? A tanulas tanulas mellett olvasni, filmet nezni is jo (beszelni is jo lenne, de ezt nehezebb megoldani). Tobb ezer szavas szokincset kell elsajatitani. Sok sikert!
2020. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg. Amúgy régen ezt szokták mondani az érdeklődőknek nyelviskolákban, hogy heti kétszeri tanfolyammal ennyi. Az meg órában nagyjából annyi (otthoni rákészüléssel együtt), mint amit te írsz.

Ha bírod a tervet teljesíteni. Mert sok embernél van az a tapasztalat, hogy ha nem hajtja speciális cél (a "meg akarok tanulni, mert csak" az nem az), akkor állandóan levágja a sarkokat, mert ok nem tanulni mindig van - fáj a fejem, holnap lesz a barátnőm szülinapja, ajit kell venni, ma bulizni megyek, holnap másnapos leszek, nehogy már húsvétvasárnap tanuljak, holnap megyek a haveromhoz maltert keverni, satöbbi.

Kérdés, ki nyesi le a vadhajtásokat, mert egyedül eléggé el lehet ferdülni. Itt van például a beszéd, amit (csak) beszéddel lehetne gyakorolni.

Az is kérdés, ki válaszolja meg a kérdéseidet.

No meg #6 leírja a kiegészítő tevékenységeket, azért azok inkább a napi elmélyült foglalkozáson felüli időt igényelnék.

2020. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok külföldön élő angolul beszélő youtuber mondta azt hogy körülbelül 10 évbe telt hogy arra a szintre jussanak ahol most vannak. Felsőfok.
2020. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!