Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 12 napom van még szóbeli...

12 napom van még szóbeli nyelvvizsgáig? Hogyan készüljek rá az utolsó 10 napban?

Figyelt kérdés
köszönöm a tanácsokat:)
2020. jan. 25. 09:32
 1/4 A kérdező kommentje:
középfokú (b2) angol nyelvvizsga
2020. jan. 25. 09:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig. Gondolom készültél rá már azért.
2020. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jott be, hogy azon a nyelven narraltam a gondolataimat, beszelgettem magammal igy... :D Orult szokas, de mindket nyelvvizsga elott hatalmas segitseg volt. Ha pedig nem tudtam hirtelen egy szot, vagy kimagyaraztam mashogy, vagy utana neztem. Ha tomegkozlekedessel mentem es felszallt egy ember, akkor is kitalaltam hozza egy tortenetet, hogy ki o, mit csinal, honnan jon, hova megy... Orakon is probaltam angolul jegyzetelni torit, bioszt...
2020. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# fuh ez dejó

Kísérleteket is végeztek erre és akik így magukban is készültek a szóbelire azoknak jobban ment

2020. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!