Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mely könyveket ajánlanátok...

Mely könyveket ajánlanátok angol tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Elsősorban a célom, hogy lényegében megértsek egy angol szöveget, illetve valamilyen szinten kommunikálni tudjak, tehát általánosságban ki tudjam fejezni magam. Másodlagos cél pedig egy B2-es nyelvvizsga. Tanultam korábban angolt, de már közel sem állok a helyzet magaslatán. Duolingo és egyéb alkalmazásokat próbáltam, de vagy nevetségesen könnyűek vagy szimplán nem tetszenek. Filmeket, illetve sorozatokat pedig nem tartom annyira intenzívnek, Hiába nézek sok mindent eredeti szikronnal, valahogy kevés minden ragad meg. Könyvek felé fordulnék leginkább. Ami(k)re érdemes beruházni. Korrekt szókincsel, témákkal rendelkeznek. + nyelvtan. Kb 2 könyvel jó lenne megoldani, de annyi van már a piacon, hogy fogalmam sincs melyiket is érdemes megvenni :(

2020. febr. 19. 03:26
 1/1 anonim válasza:
Nyelvtanra szerintem az English Grammar in use a legjobb.
2020. febr. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!