Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan mondjam angolul hogy...

Hogyan mondjam angolul hogy kérem szépen?

Figyelt kérdés

Kisbabánkat próbálom majd angolul tanítgatni angolul. Nem teljes az angol tudásom. De vettem kis könyveket is alap fogalmakat meg tudok majd tanítani. Ha a gyerek kezében van valami és azt szeretném adja oda hogy mondjam neki hogy kérem szépen.

Give me please?



2020. febr. 22. 07:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan taníts csak neki alap angolt,de csak ha tényleg minden rendben van a kiejtéseddel,nehogy rosszul rögzüljön neki.


"Ha nem anyanyelvi beszélő vagy, vagy kimondottan angol tanár, csak tönkre vágod a gyerek majdani angol tudását"

Nekem az vágta tönkre a nyelv tudásom,hogy kicseszett rossz tanárt kaptam.Az hogy valaki anyanyelvi beszélő vagy tanár, abszolút nem garancia hogy jól is tanít. A nyelvtanárnak az is feladata kéne hogy legyen,hogy a gyerekkel ne utáltassa meg az adott nyelvet.


Kérdező...ha te úgy érzed hogy nem árt későbbiekben a gyerkőcnek,hanem használ és tanul belőle,akkor hajrá. Te érzed ezt,

Kitartást!

2020. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!