Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szakokon kell/lehet...

Milyen szakokon kell/lehet latint tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék latint tanulni, ott, ahol majd továbbtanulok.

Biológiával kapcsolatos szakok érdekelnek, ahol latint is kell tanulni.



2020. márc. 6. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egészségügyet tanulok 5 éve, nagyon szeretem a latint is :D Ilyeneket tanulhatsz majd hogy musculus sternocleido mastoideus ez pl a fejbiccentő izom :D a latinnak a nyelvtana a szar, de szerencsére azt alig kell tudni... Elég majd ha majd annyit tudsz hogy a lábNAK az ujjai pl
2020. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És egészségügyön belül mit tanulsz?
2020. márc. 6. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Jelenleg ápolóin vagyok, szeptembertől megyek mentőrisztire :D de ápolónak most jó a dolga ha olyan osztályon helyezkedik el, a fizu is jó mostmár
2020. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dietetikusról/orvosi diagnosztikusról/gyógytornász szakokról tudsz valamit?
2020. márc. 6. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
természetesen, a dietetikát nem ajánlom, nagyon száraz, szerintem nem tetszene... a másik kettő már egész jó, a gyógytornász amúgy ha nincs vállalkozása nem keres olyan hű de sokat, és ott már az első évben minden izmot tudni kell latinul hajlító feszítő stbstb... az orvosi diagnosztikus nyilván a legnehezebb ezek közül és a legérdekesebb is, viszont az is száraz lesz az egyetemen
2020. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja de a lényeg hogy a dietetikán kívül a másik kettőn kemény a latin, a dieten nemtudom mennyire kell
2020. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyik mennyire keresett?
2020. márc. 6. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Én dietetikán vagyok, és ugyanabból a könyvből, ugyanazt tanuljuk mint a többi szak. Illetve nem tudom, hogy mire utalt az előző válaszoló, hogy száraz lenne a dietetika.. Én még száraz részével nem nagyon találkoztam, max az anatómiát tudnám annak mondani, de azt is kb ugyanúgy tanuljuk, mint a többi szak.
2020. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!