Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo márciusi eredmények kb....

Nyers Kitti kérdése:

Origo márciusi eredmények kb. mikorra várhatóak?

Figyelt kérdés
Nekem azt írja a vizsgajelentkezésnél, hogy SIKERES KOMPLEX, de még nincs eredmény. Ezt vehetem tutinak?

2020. márc. 25. 11:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
Írok, hogy mi lett. Nekem is detto ugyan az a helyzet. Szóval kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény.
2020. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2020. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
Nektek változatlan a helyzet? Nálam továbbra is sikeres szóbeli az üzenet...
2020. márc. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:

Nálam is változatlan a helyzet jelen pillanatban. Sikeres szóbelit ír, az írásbeliről semmit, részeredmények még nincsenek.

A jelen helyzetben is közlik időben az eredményeket? Vagy előfordulhat, hogy későbbre tolják az eredmény közlést?

Akik februárban vizsgáztak, nekik fent volt Feb. 27-én az eredmény.

2020. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
100%

Egy email jött nekem, bemásolom.


Addig is, ha változás van írjuk. :))


A 2020. márciusi vizsgajelentkezéseddel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatunk:


Először is szeretnénk megnyugtatni, hogy a kialakult járványügyi helyzet a 2020. márciusi vizsgákat alapjában véve nem érinti kritikusan: a vizsgák megfelelően lezajlottak, az eredmények feldolgozása folyamatban van.


A márciusi eredményközlés sorsa most attól függ, hogy a Vizsgaközpont a jelenlegi járványügyi helyzetben a működését meddig tudja folytatni az országosan egyre erősödő korlátozások, leállások mellett, és ha átmenetileg le kell állnunk, ez a folyamatainkat milyen fázisban fogja elérni.


A márciusi vizsgák tekintetében ez legrosszabb esetben azt jelentheti, hogy bizonytalan ideig az eredményközlést kénytelenek leszünk elhalasztani. Ugyanakkor, itt még nem tartunk, és ha ez be is következne, az rátok nézve csak csúszást jelent, de az eredményközlést hosszabb távon nem hiúsítja meg.


Mivel a megtekintés és a felülvizsgálat járulékosan kapcsolódik az eredményközléshez, de jelenleg az eredményközlés időpontja is bizonytalan, ezekkel kapcsolatban csak később tudunk bővebb tájékoztatást nyújtani.


Ha bármilyen Titeket érintő változásról van hírünk, azonnal e-mailt fogunk Nektek írni. Kérünk Benneteket, hogy addig legyetek türelemmel. Figyeljétek a honlapunkat, Facebook oldalunkat, és várjátok a következő e-mailünket.


Minden rendben lesz! Vigyáz(z)unk egymásra!

2020. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg, már csak 3 nap...:( Kedden rakják fel, ezt mondták. Nem mintha nem nézném minden 10 percben...
2020. márc. 28. 09:19
 17/123 anonim ***** válasza:
Ha azt írja ki, hogy sikeres, akkor úgy is van. A vizsgakozpontoknak már kiküldték az eredményeket, ismerősöm onnan megerősítette, hogy sikerült is. Nyilván a százalékos eredmény majd később jön.
2020. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben, csak én komplexet csináltam és sikeres szóbelit ír, nem pedig sikeres komplexet. Ezen aggódunk, hogy akkor az írásbeli vajon bukta-e vagy sem.
2020. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
Ja azt nem vagom
2020. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:

Nekem nem ír semmit, de biztos forrásból tudom, hogy a rendszerben a nevem mellett -egyelőre- szerepel a ,,sikeres komplex" -> ennek ellenére semmit sem látok még.

A lekérdezésnél néztétek ti is (gondolom máshol nem lehet)?

2020. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!