Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvvel kapcsolatban...

Spanyol nyelvvel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni Spanyolul. Viszont munkámból kifolyólag nemtudok nyelv iskolába járni. Online felületen tudnátok ajánlani valamit? Vagy valami egyéb opciót? Társalgás szintén szeretnék beszélni.

2020. ápr. 10. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomhatod a duolingot vagy van a lingoda, ők online adnak nyelvórákat.
2020. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nyelvtanàrok, akik skypeon is oktatnak. Èn így tanulok olaszul. Ha nincsen koràbbi tapasztalatod màs ùjlatin nyelvvel, vagy nem beszélsz eleve több idegen nyelven, akkor az önàllò nyelvtanulàs meg fog rekedni egy szinten. Èn javaslok tanári segítsèget, legalább az elején.
2020. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most mindenki skype-on tanít, a csoportos órák is online vannak.
2020. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem akadály, akkor javaslom, hogy keress olyan tanárt, aki skypeon tanít.


Ha nem tanultál még más újlatin nyelvet, olaszt, franciát vagy portugált például, esetleg még angolt sem, akkor én nem javaslom, hogy egyedül kezdd el.

Én is spanyolul tanulok, angolt és németet tanultam korábban. Az interneten mindenki hangoztatja, hogy a spanyol mennyire könnyű... Hát annyira nem az ha valaki rendesen, helyesen akarja megtanulni. Az elején mindenképp jó, ha van egy tanárod, aki magyarázatokat ad és majd ha már haladóbb szinten vagy, akkor menni fog egyedül is.

2020. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2020. ápr. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!